advokat lex ua

Адвокат у кримінальному провадженні


Досить часто у житті можуть виникати складні ситуації в результаті яких Ви можете стати учасником кримінального процесу: потерпілим, свідком, підозрюваним чи обвинуваченим. В даних випадках дуже важливо одразу ж мобілізуватись, раціонально проаналізувати ситуацію та невідкладно скласти правильний алгоритм дій. ugolovnom kodex Оскільки, кримінальний процес складний та емоційно напружений, тож особі без юридичної освіти буває складно вчиняти послідовно правильні та юридично грамотні дії.

Якщо Ви чи Ваші рідні зазнали шкоди (фізичної, майнової або ж моральної), внаслідок кримінального правопорушення, то виникає необхідність звернутися до правоохоронних органів з повідомленням про правопорушення, або ж з метою залучення Вас як потерпілого, із відповідними заявами.З метою захисту своїх майнових прав, що були порушені внаслідок скоєного злочину, чи відшкодування моральної шкоди, Вам потрібно звернутись із цивільним позовом в суд до особи, що була визнана винною у вчиненні кримінального правопорушення.

У складанні даних процесуальних документів (заяви про кримінальне правопорушення, заяви про залучення як потерпілого, цивільного позову та інших документів) Вам пропонується правова допомога адвоката у кримінальних справах ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС».

Крім того, в іншій ситуації, коли працівники правоохоронних органів вручають Вам повідомлення про підозру у вчиненому правопорушенні, Ви стаєте підозрюваним у провадженні. Тоді необхідно одразу ж зателефонувати адвокату та отримати ключові юридичні поради щодо моделі Вашої поведінки у відносинах з правоохоронними органами, тактики та стратегії захисту. Також найкращим варіантом для захисту прав та інтересів буде залучення адвоката-захисника у проведенні допитів, обшуків та інших можливих процесуальних дій.

Адвокат у кримінальному процесі

Наші адвокати мають професійний досвід і добре знають як працюють працівники вищезазначених органів. Саме тому, якщо Ви якомога раніше зв'яжетесь з адвокатом, він зможе захистити Вас від психологічного тиску з боку даних органів та допоможе одразу вибудувати правильну модель захисту, оскільки допущені помилки у лінії захисту на стадії досудового розслідування тягнуть негативні наслідки вже у судовому розгляді та при призначенні покарання. Так, у деяких випадках їх попередження взагалі могли б позбавити Вас від судового розгляду.

Якщо ж Ви не залучали захисника при досудовому розслідуванні, завжди є можливість звернутись до нього на стадії судового розгляду. Адвокат, який стає Вашим захисником, ознайомлюється з всіма матеріалами кримінального провадження, займається пошуком доказів на Вашу користь, звертаючись з адвокатськими запитами до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, у віданні яких може міститись інформація, що має важливе значення для Вашої справи та не може бути здобута іншим способом.

Оскільки дані суб’єкти, у віданні яких перебуває інформація, зобов’язані надати адвокату відповіді на запити та копії відповідних документів, які необхідні для надання правової допомоги. Крім того, адвокат у кримінальному провадженні здійснить всі необхідні дії при потребі оскарження ухвал слідчого-судді, дій слідчого або ж прокурора.

Послуги юриста, адвоката кримінальному провадженні у Києві

Також ми допоможемо захистити інтереси свідка у кримінальному процесі, оскільки обставини можуть скластись непередбачувано, і тоді колишні свідки можуть ставати підозрюваними, обвинуваченими. Тому слід враховувати можливість настання негативних наслідків і для того, щоб уникнути можливих проблем, зверніться за кваліфікованою професійною допомогою до адвоката в кримінальному процесі.

Отож, участь в кримінальному процесі, незалежно від процесуального статусу особи, є складною, багатоетапною та клопіткою. Пам'ятайте, що кожна ситуація, яка склалась з приводу кримінального правопорушення, є нестандартною і потребує детального аналізу та вивчення для надання відповідних правових висновків.

Для того щоб уникнути всіх можливих негативних наслідків та захистити свої права та інтереси Ви завжди можете доручити їх команді кваліфікованих адвокатів ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС», що знаходяться за адресою: вул. Костянтинівська, 21 у Подільському районі м. Києва (Поділ, станція метро Контрактова площа), які мають великий досвід представництва інтересів осіб у кримінальному провадженні. 

Одним із пріоритетних напрямків діяльності адвокатів в кримінальних провадженнях АК «ЛЕКС» є процесуальний захист клієнтів у найрізноманітніших кримінальних справах, що виникають з приводу: побиття, нанесення тілесних ушкоджень, майнових злочинів, крадіжок, грабежів, розбоїв, незаконного заволодіння транспортними засобами, стосовно відповідальності за скоєні ДТП, податкові злочини, шахрайства, службових (перевищення службових повноважень), корупційні (отримання хабарів) та ін. 
З повагою, ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС»