advokat lex ua

Господарські спори

Ведучи господарську діяльність кожен суб’єкт господарської діяльності має на меті одержати прибуток. І досить часто в умовах підприємницької конкуренції, не завжди добросовісної, виникають правові спори з найрізноманітніших питань, які називають господарськими спорами. gospodarskі spori На теперішньому етапі господарські спори є одними із найпоширеніших, оскільки суб’єкти господарської діяльності прагнуть захистити свої права та інтереси, які порушуються у процесі здійснення ними діяльності.

Якщо говорити про зміст господарських спорів, то найчастіше вони пов’язані з укладенням, зміною, припиненням договорів, неналежним виконанням чи невиконанням договорів, спорів з відшкодування шкоди, проведенням розрахунків за продукцію, товари, послуги, стягнення заборгованостей, спори із захисту ділової репутації підприємств, визнання прав власності та іншим.

Так, як невід’ємним атрибутом ведення господарської діяльності є виникнення зобов’язання та відповідальність за ними, одні суб’єкти господарської діяльності дотримуються та виконують зобов’язання, інші ж шукають вихід, щоб позбавитись від цих зобов’язань. Вести підприємницьку діяльність означає постійно ризикувати, а тому такий ризик є часто невиправданим і призводить до виникнення спорів.

Для вирішення яких необхідно пройти довготривалий та складний процес. На практиці досить часто для того, щоб повернути свої товари, кошти чи відстояти інші законні права та свободи суб’єктам господарської діяльності необхідно витратити чимало зусиль та часу.Саме тому Вам необхідно звернутись до команди кваліфікованих юристів та адвокатів ТОВ "Адвокатської компанії "ЛЕКС", що знаходяться за адресою: вул. Костянтинівська, 21, Подільський район м. Києва (Поділ, м. Контрактова площа), які мають великий досвід у вирішенні господарських спорів. Ми підходимо до вирішення Вашого спору індивідуально, детально вивчивши ситуацію.

Провівши ґрунтовний правовий аналіз ситуації ми обираємо найкращий варіант правової позиції для отримання максимально позитивного результату на Вашу користь.Наш адвокат з господарських спорів супроводжуватиме Вас на всіх етапах вирішення спору, які умовно можна поділити на чотири етапи.

Рішення господарськіх спорів

Перший етап - досудове регулювання спору (медіація), другий – претензійне врегулювання спору, третій етап - безпосередньо судовий розгляд та останній етап – примусове виконання рішення суду.Ми допоможемо Вам вирішити будь – які спори та конфлікти, що виникли у Вас у процесі здійснення господарської діяльності. Ми захистимо Ваш бізнес та прибутки, охороняючи Вас від безпідставних фінансових втрат.Слід зазначити, що найкращим варіантом вирішення спорів – є їх запобігання.

А тому для того, щоб захистити свою діяльність та запобігти виникненню будь-яких спорів та довготривалому процесу їх вирішення ми пропонуємо укласти договір на абонентське юридичне обслуговування Вашого підприємства з ТОВ АК «ЛЕКС». Наша команда,  кваліфікованих юристів та адвокатів на Подолі, знайде індивідуальний підхід для кожного клієнта.

Ми пропонуємо оптимальні та справедливі ціни за надання якісних юридичних послуг. Також, адвокати на Подолі ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС» допоможуть Вам з написанням: претензій, позовних заяв, апеляційних та касаційний скарг та інших процесуальних документів.Обираючи нас, завжди пам’ятайте, для нас важливий кожен клієнт – завдяки Вам ми працюємо, розвиваємось та вдосконалюємось! Основна ціль нашої діяльності – захист Ваших прав та інтересів. З повагою, команда юристів та адвокатів ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС»