advokat lex ua

Позовні заяви (позови)

Написання скарг та позовних заяв не така вже й проста процедура, як може здатися на перший погляд. Перш ніж приступити до написання будь-яких скарг, претензій та позовних заяв, слід юридично проаналізувати ситуацію, сформувати порядок дій, визначитися зі способом захисту прав, тактикою застосування існуючих доказів, а також, визначитися з механізмом захисту для досягнення кінцевого результату на користь клієнта. pozovnі zajavi skargi Але натомість ваша скарга, або позовна заява можуть стати підставою для написання чергової «відписки» державних органів, так і не наблизивши заявника до поставленої мети.

Адвокати та юристи в Києві пропонують вам альтернативу – зробити процедурні (скарга в державні органи) та процесуальні (позовна заява, апеляційна та касаційна скарги) документи, дієвим важелем для здійснення тих дій, які важливі саме для вас. Скарги та позовні заяви – це мистецтво, продукт інтелектуальної діяльності наших адвокатів та юристів-правознавців на Подолі, по лаконічному, точному та аргументованому викладу обставин ситуації, вимог, їх мотивування і обґрунтування.

Написання скарг та позовних заяв – це одна з найголовніших і стадій цивільного, господарського, адміністративного процесу, оскільки саме на цій стадії адвокати та юристи в Києві визначають індивідуальну стратегію розвитку вашої справи і тактику ведення судового процесу. Від правильності обраної стратегії залежить перспективність справи клієнта, а значить і ступінь гарантованості бажаного результату.

Апеляційні та касаційні скарги

На цій стадії наявні документи, планують збір необхідних доказів, обов’язкові для обґрунтування позову до суду (або для спростування позовних вимог ваших опонентів в разі, якщо ви є відповідачем у справі), при необхідності розробляють тактику щодо захисту ваших інтересів, як на період судового процесу, так і після його закінчення. На стадії подачі позовної заяви може також, вирішуватися питання і про накладення арешту (забезпечення позову) на майно Ваших опонентів з метою запобігти його реалізацію і захисту Ваших майнових прав.

Перш за все від правильного викладу суті спору, дуже часто залежить весь хід судового розгляду. Якщо позивач, не може юридично виразно, коректно викласти суть своїх вимог, то, як показує практика це породжує значущі проблеми з відстоюванням інтересів в подальшому.

Адвокати та юристи володіють спеціалізованими знаннями, які застосовуючи при написанні скарг та позовних заяв, ви можете бути впевненні у результаті.Адже глибоке вивчення предмета спору та визначення його юридичної природи «під силу» не кожному. Якщо вам потрібна допомога у складанні скарг та позовних заяв, телефонуйте і звертайтеся. Наші адвокати та юристи в Києві нададуть вам допомогу оперативно та якісно.