advokat lex ua

Участь адвоката у суді

Одним із пріоритетних напрямків діяльності ТОВ «АК «ЛЕКС» являється захист та представництво інтересів клієнта у судах усіх інстанцій в різних категоріях справ.

Команда досвідчених, кваліфікованих юристів та адвокатів надають правові uchast advokata послуги представництва у суді в найрізноманітніших спорах: цивільних, господарських, адміністративних, трудових, сімейних, податкових, житлових та ін.

Ми забезпечимо повний супровід справ у судовому процесі для фізичних та юридичних осіб: з моменту подання необхідного процесуального документа – заяви, позовної заяви, відзиву, відповіді на відзив, заперечення, скарги до суду і закінчуючи отриманням рішення у справі, незалежно скільки судових засідань мають відбутися для її завершення, в тому числі, при необхідності, оскаржуючи судові рішення в апеляційному чи касаційному порядку.

Пам’ятайте, що самостійне ведення справи у суді майже завжди є складним та довготривалим, оскільки може виникати безліч правових проблем, які для людини без юридичної освіти можуть здатися надскладними.

У зв’язку з останніми змінами до законодавства невдовзі інтереси в суді зможуть представляти виключно адвокати. Зокрема, якщо мова йде про апеляційну, касаційну інстанції чи захист у кримінальному провадженні, на теперішньому етапі існує можливість залучити виключно адвоката.

Крім того, звернувшись до адвоката у Києві Ви також маєте можливість скористатися послугами адвоката – медіатора, який допоможе вирішити будь-який спір у досудовому порядку з економією часу та коштів мирним шляхом. Медіація є альтернативним способом вирішення різних видів суперечок із залученням посередника – адвоката.

Наша команда володіє професійними навичками з ведення процедури медіації. Дана процедура сприяє економії часу, коштів та уникненню довготривалого судового процесу. Проте, якщо немає надії на мирне вирішення спору, виникає необхідність вирішувати їх у судовому порядку.

Для вирішення спору необхідно керуватись не лише чинними нормативно правовими актами, а й здійснювати аналіз судової практики, що склалась з того чи іншого приводу. Команда наших юристів та адвокатів щоденно здійснюють моніторинг останніх законодавчих змін і практики, а також мають великий досвід у представництві інтересів в судах.

Участь адвоката в Києві

Для того щоб вирішити справу в суді та отримати максимально позитивний результат з раціональним затратами часу, грошей, зусиль та отримати грамотну, кваліфіковану правову допомогу, побудувати правильну тактику та стратегію поведінки у суді, що призведе до вирішення справи позитивним чином для Вас, найкращим варіантом буде одразу ж доручити своє представництво досвідченим адвокатам.

Адвокатська компанія «ЛЕКС» гарантує, що яким чином, не склалась б ситуація у справі, незважаючи на її рівень складності, в будь-якому випадку першочерговим пріоритетом діяльності нашої команди являється захист Ваших прав та інтересів.

Ми обіцяємо Вам справедливу цінову політику, заощаджений дорогоцінний час та якісні правові послуги.Ми знаходимось за адресою: вул. Костянтинівська, 21, Подільський район м. Києва (Поділ, метро Контрактова площа).