advokat lex ua

Реєстрація СПД ФОП в Києві

Ви прийняли рішення, що готові отримати офіційний статус підприємця? Але як щодо того, щоб успішно розібратися з процедурою реєстрації СПД/ФОП? Даний процес вимагає не тільки уважності, а й наявності певних знань законодавства України.
reеstracіja spd fopЧи варто витрачати зайвий час і кошти на самостійні спроби, коли можна вирішити питання розумніше? Звернення до фахівцівАдвокатської компанії «LEX», що стане оптимальним методом реєстрації для кожного початківця бізнесмена.  Наші фахівці володіють досвідом у веденні даної категорії справ. Зареєструвати громадянина як підприємця для нас – стандартне завдання, яке можна вирішити в максимально стислі терміни.
Адвокатська компанія «LEX» є однією з провідних в Києві. Ми максимально спрощуємо процес для кожного клієнта, що ніяк не відбивається на якості результату. Співпраця не обмежується вирішенням конкретної проблеми. Навпаки, ми з готовністю беремо на себе будь-які супутні питання, що стосуються реєстрації фізичних осіб як підприємців.
Як проводиться реєстрація в державних органах реєстрації?
В першу чергу потрібно подбати про збір документації. Підготовка всіх необхідних документів для реєстрації СПД/ФОП – одна з основних послуг, що надаються Адвокатською компанією «LEX». Ознайомитися з повним переліком документації ви можете за цим посиланням.
Не помітити переваг реєстрації як суб'єкт підприємницької діяльності неможливо:
- в процесі реєстрації не потрібно формувати статутний капітал;
- нескладна бухгалтерія, повна звітність;
- можливість відкриття СПД/ФОП за домашньою адресою;
- ведення діяльності не вимагає обов'язкової наявності печатки;
- надається свобода використання грошових коштів;
- ви самі вирішуєте питання про використання найманої праці.
Наші фахівці завжди готові дати будь-які пояснення з вашого запитання. Консультаційні послуги щодо діяльності та реєстрації надаються юристами вищої кваліфікації.

Комплексна юридична допомога


В спектр послуг, що надаються входять:
- докладне консультування з питання реєстрації;
- допомога у виборі КВЕД відповідно до вашої діяльності;
- формування повного пакету документації;
- облік у податковій інспекції та органах ПФ України;
- за бажанням клієнта фахівці готові підібрати підходящий вид діяльності;
- відкриття рахунку в банку (на розсуд замовника).
Переваги співпраці з нами
Послуги з реєстрації ФОП/СПД в Києві і по області великі і відрізняються доступною ціною. Перерахуємо лише деякі з доводів звернення до Адвокатської компанії «LEX»:
- наші фахівці готові відкрити ФОП СПД в найстисліші терміни, суворо дотримуючись норм чинного законодавства;
- потрібно мінімальний перелік документів;
- надається ряд супутніх послуг щодо процедури реєстрації;
- ефективна правова допомога з будь-яких суміжних питань.
В нашому пріоритеті виключно досягнення необхідного результату. У нас прийнято до кожної проблеми підходити всебічно, підготовлено і гранично об'єктивно. Підсумкова вартість кожної з послуг розраховується строго індивідуально і залежить від специфіки процедури.
Як до нас звернутися?
Щоб діяти прямо тут і зараз, просто зателефонуйте за вказаним номером телефону. Вам тут же відповість наш досвідчений юрисконсульт, готовий роз'яснити вам подальші дії. Також ви можете залишити заявку на сайті, перейшовши за цим посиланням.
Співпраця з Адвокатською компанією «LEX» - вибір на користь гарантованого успіху.