advokat lex ua

Стягнення аліментів

В реаліях сьогодення, на жаль, досить часто сімейні відносини між подружжям складаються не найкращим чином, styagenya alimetiv що призводить до складних взаємовідносин між ними, або ж призводить до розлучення.

Тоді виникає необхідність вирішувати з ким із подружжя залишаться діти та особливо гостро постає питання їх матеріального забезпечення, яке вирішувалось автоматично на побутовому рівні, до того часу, поки батьки дитини проживали разом.

В реаліях сьогодення, на жаль, досить часто сімейні відносини між подружжям складаються не найкращим чином, що призводить до складних взаємовідносин між ними, або ж призводить до розлучення. Тоді виникає необхідність вирішувати з ким із подружжя залишаться діти та особливо гостро постає питання їх матеріального забезпечення, яке вирішувалось автоматично на побутовому рівні, до того часу, поки батьки дитини проживали разом.

За статистикою, досить часто, той з батьків, з ким не проживають діти забуває про свій обов’язок матеріально забезпечувати дитину до досягнення нею повноліття, а у випадку продовження навчання до двадцяти трьох років. Якщо ж ситуація складається таким чином, що батько чи матір дитини не виконують свого обов’язку утримання дитини, другому із батьків потрібно вирішити дане питання.

За таких обставин існує декілька варіантів виходу із ситуації, що склалась, і необхідно обрати актуальний для Вас спосіб вирішення.Одним із шляхів вирішення ситуації, коли батько чи мати не сплачують аліменти для утримання дитини є звернутися до ТОВ АК «ЛЕКС», де Ви можете скористатися послугами адвоката-медіатора, який допоможе Вам мирним шляхом, у досудовому порядку, шляхом ведення переговорів між Вами та батьком/матір’ю Вашої дитини вирішити спір.

Оскільки, досить часто, тоді, коли кваліфікований адвокат здійснить правову оцінку негативних ризиків вирішення справи стягнення аліментів у судовому порядку під час переговорів (для прикладу, накладення судовим рішенням сплатити суму судового збору, яку зобов’язаний сплачувати саме відповідач чи кримінальна відповідальність, що настає за ухилення від сплати аліментів) призводить до того, що особа змінює свою думку та з метою уникнути судового процесу та наслідків, – погодиться добровільно сплачувати аліментні зобов’язання.

Аліменти на дитину

Якщо ж Ви переконані, що лише даної обіцянки сплачувати аліменти мало і через деякий час батько/мати Вашої дитини повторно перестануть виконувати свій батьківський обов’язок матеріального забезпечення дитини, ще одним варіантом виходу із ситуації є укладення договору про сплату аліментів. У даному договорі необхідно закріпити умови, розміри та інші нюанси виплати аліментів.

Звернувшись до ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС» ми допоможемо Вам у складанні юридично грамотного договору, передбачивши всі можливі аспекти даних правовідносин.

У тому випадку, якщо вищеназвані варіанти вирішення спору не є актуальними для Вас, для того, щоб отримати аліментні виплати та захистити права та інтереси Вашої дитини, забезпечити їй достойний рівень життя та можливість для гармонійного розвитку необхідно звернутися до суду. 

Для того, щоб судовий процес був позитивним для Вас, з мінімальними затратами часу та коштів, найкращим рішенням буде звернутися за правничою допомогою до адвоката у сімейних справах ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС», де Ви зможете отримати детальну консультацію з приводу одержання аліментних виплат; допомогу у написанні позовних заяв; представництво інтересів у суді та інші види правничої допомоги.