advokat lex ua

Кредитні спори

В умовах сучасної економіки обставини складаються таким чином, що практично кожен українець тим чи іншим чином має певні правовідносини з банками. kreditni sporiДосить часто такі відносини складаються не найкращим чином і як наслідок виникають спори, які приходиться вирішувати у судовому порядку.

У більшості випадків суд вирішує спори на користь банків через велику помилку, яку здійснюють клієнти банку коли підписують договори не читаючи його змісту, вірять на слово працівникам банку, вірять в те, що даний договір типовий і в такому випадку лише після підписання дізнаються про те, що в умовах договору були зазначені невигідні умови, які були надруковані десь дрібним шрифтом, який так до вподоби банкам.

Для того, щоб розібратися із усіма нюансами договорів, які розробляють банки, особам без юридичної освіти та досвіду у банківській та кредитній сферах практично не можливо.

Саме тому, дуже важливим аспектом буде здійснення правового аналізу договору, який Ви плануєте укладати саме до моменту підписання. Дані дії допоможуть убезпечитись від негативних наслідків та уникнути довготривалої, виснажливої судової тяганини.

Для цього найкращим варіантом буде звернутися до досвідченого адвоката, який має багаторічний стаж роботи, практичні навички аналізу різного роду банківських договорів.

Наша команда юристів та адвокатів зможе також надати правничу допомогу у вирішенні спорів з приводу погашення заборгованості у досудовому порядку, оскільки, якщо існує можливість вирішити спір та банк згоден вирішити їх мирним шляхом ми допоможемо вести переговори з банком. При необхідності ми звернемося з адвокатським запитом, зверненням про реструктуризацію або прощення кредиту.

Якщо договір вже був укладений, вирішити питання у досудовому порядку немає можливості, не варто засмучуватися, оскільки звернувшись до адвокатів ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС» завжди можна знайти оптимальний вихід із ситуації будь-якої складності.

Кредитні спори з банками

Команда досвідчених адвокатів з кредитних та банківських спорів буде представляти Ваші інтереси на всіх етапах їх вирішення.

Ми допоможемо Вам вирішити будь-які питання кредитних спорів та спорів з банком:

визнати недійсними договори про іпотеку, кредит, заставу, поручительство;

стягнути депозити, які не повертають банки;

відстрочити виконання рішення суду або перенести сплату кредиту (реструктуризація);

запобігти необґрунтованому стягненню заборгованості; припинити неправомірні дії колекторних компаній та інше.

Адвокатська компанія «ЛЕКС» пропонує такий спектр юридичних послуг:

усна чи письмова правова консультація з будь-яких питань пов’язаних з кредитними чи банківськими спорами;

правовий аналіз кредитних та різного роду банківських договорів;

мирне (досудове) вирішення спорів шляхом переговорів;

оскарження дій банку у судовому порядку, здійснюючи повний супровід (складання всіх процесуальних документів та представництво у судах всіх інстанцій).

Досвідчений адвокат в Києві по кредитних спорах та інших спорах з банками допоможе Вам вирішити всі проблеми, надаючи якісні, професійні, ефективні послуги з мінімальними затратами часу та зусиль за оптимальною, справедливою оплатою.