advokat lex ua

Суперечки з оренди

За останні роки все більшої популярності серед цивільно-правових угод набирають договори оренди. Дані договори передбачають строкове, оплатне користування визначеним майном. superechki orendi Варто зазначити, що об’єктом оренди може виступати рухоме та нерухоме майно.

До такого майна можуть належати: житлові та нежитлові приміщення, земельні ділянки, транспорт, обладнання та інше. 

Укладення договору оренди є важливим кроком повсякденного життя будь-якої особи, яка орендує чи здає в оренду квартиру, а також суб’єктів підприємницької діяльності, які досить часто для реалізації своєї діяльності орендують склади, офісні приміщення, обладнання та інше, або ж навпаки займаються підприємницькою діяльністю здаючи в оренду (суборенду) майно.

В будь-якому випадку, незалежно від об’єкта оренди, на якій стороні Ви б не перебували (здавали в оренду чи орендували майно) завжди існує ризик зіткнутися із недобросовісним орендодавцем чи орендарем, внаслідок чого виникають конфлікти та спори між сторонами. Дуже важливим аспектом є зуміти максимально захистити взаємні права та інтереси сторін договору.

Суперечки з суборенди

Для цього необхідно передбачити у договорі оренди всі істотні умови: чітко визначити об’єкт, строк та умови користування об’єктом, а також орендну плату. Крім того, важливо прописати всі можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі виконання договору, в тому числі форс-мажорні обставини. Чим більше нюансів буде зазначено у договорі оренди, тим більша вірогідність запобігти виникненню спорів за орендними договорами.

Якщо Ваші права орендаря чи орендодавця за договором оренди вже було порушено, в такому випадку для захисту своїх інтересів Вам необхідно звернутися до суду.

Для вирішення будь-яких спорів, пов’язаних із орендою та суборендою, у судовому чи досудовому порядку, або для розробки договорів оренди (суборенди), які зможуть максимально захистити Ваші права та інтереси, убезпечити від негативних наслідків у майбутньому Адвокатська компанія «ЛЕКС» пропонує послуги із повного правничого супроводу відносин пов’язаних із орендою та суборендою. Наші адвокати мають великий досвід у відносинах, що виникають з договорів оренди (суборенди).

Ми зможемо відповідально, ефективно та за доступною ціною допомогти вирішити навіть найскладніші спори, що виникають у вказаних сферах.