advokat lex ua

Суперечки з оренди у Києві

За останні роки все більшої популярності серед цивільно-правових угод набирають договори оренди. superechki orendi Дані договори передбачають строкове, оплатне користування визначеним майном. Варто зазначити, що об’єктом оренди може виступати рухоме та нерухоме майно.

До такого майна можуть належати: житлові та нежитлові приміщення, земельні ділянки, транспорт, обладнання та інше.

Укладення договору оренди у Києві є важливим кроком повсякденного життя будь-якої особи, яка орендує чи здає в оренду квартиру, а також суб’єктів підприємницької діяльності, які досить часто для реалізації своєї діяльності орендують склади, офісні приміщення, обладнання та інше, або ж навпаки займаються підприємницькою діяльністю здаючи в оренду (суборенду) майно.

В будь-якому випадку, незалежно від об’єкта оренди, на якій стороні Ви б не перебували (здавали в оренду чи орендували майно) завжди існує ризик зіткнутися із недобросовісними орендодавцем чи орендарем, внаслідок чого виникають конфлікти та спори між сторонами. Дуже важливим аспектом є зуміти максимально захистити взаємні права та інтереси сторін договору.

Для цього необхідно передбачити у договорі оренди всі істотні умови: чітко визначити об’єкт, строк та умови користування об’єктом, а також орендну плату. Крім того, важливо прописати всі можливі нюанси, які можуть виникнути в процесі виконання договору, в тому числі форс-мажор. Чим більше нюансів буде зазначено у договорі оренди, тим більша ймовірність запобігти виникненню спорів за орендними договорами.

Якщо Ваші права орендаря чи орендодавця за договором оренди вже було порушено, в такому випадку для захисту своїх інтересів Вам необхідно звернутися до суду. Досить часто на практиці можуть виникати нюанси пов’язані із завданням шкоди чи втратою, знищенням майна, погіршення стану майна, що є об’єктом оренди.

Суперечкі з суборенди у Києві

Іноді відносини з приводу оренди (суборенди) складаються таким чином, що орендодавець чи орендар змушений у судовому порядку визнавати договір недійсним чи розірвати його. Також трапляються недобросовісні орендарі, який тривалий період не виплачують орендну плату та комунальні платежі, що передбачені договором оренди.

Важливим аспектом є також проведення ремонтних робіт та внесення певних покращень у майно, що орендується і відповідно хто оплачуватиме ремонтні роботи (орендар чи орендодавець) та в якому порядку вони будуть здійснюватися.

Суперечки оренди та багатьох інших, досить часто виникають на практиці, саме тому для вирішення будь-яких спорів, пов’язаних з орендою та суборендою, у судовому чи досудовому порядках, або для розробки договорів оренди (суборенди), які зможуть максимально захистити Ваші права та інтереси, убезпечити від негативних наслідків у майбутньому.

Адвокатська компанія пропонує послуги із повного правничого супроводу відносин пов’язаних із орендою та суборендою. Наші адвокати мають великий досвід у відносинах, що виникають з договорів оренди (суборенди). Ми зможемо відповідально, ефективно та за доступною ціною допомогти вирішити навіть найскладніші спори, що виникають у вказаних сферах.