advokat lex ua

Питання усиновлення

Життєві обставини інколи складаються досить непередбачувано. В деяких випадках ситуація складається таким чином, коли виникає потреба pitannja usinovlennja прийняти до сім’ї дитину (особу, яка не досягла повноліття), або ж в окремих випадках повнолітню особу, що не мають батьків або ж позбавлені піклування.

Попри сумну статистику та те, що в Україні існує тисячі дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, процедура усиновлення є досить недосконалою та складною своїми часто перебільшеними бюрократичними вимогами. Питання усиновлення в загальних рисах регулюється нормами Сімейного кодексу України.

Проте, на практиці процес усиновлення набагато складніший, ніж може видатися на перший погляд і для успішного, швидкого та ефективного проведення всіх етапів даної процедури необхідне досконале знання вимог законодавства та практичний досвід з питань усиновлення. І для того, щоб значно спростити даний процес та отримати у максимально швидкі терміни позитивний результат необхідно звернутися за якісною правничою допомогою до сімейного адвоката, який зможе вирішити питання будь-якого рівня складності з приводу усиновлення, що виникатимуть у процесі здійснення даної процедури.

Усиновлення у Києві

Ми зможемо захистити Ваші права, як кандидата в усиновлювачі чи усиновлювача, що гарантовані Вам відповідно до норм чинного законодавства України. Ми представлятимемо Ваші інтереси у відносинах з органами державної влади та в суді. Ми гарантуємо, що здійснимо усі необхідні дії для проведення процедури усиновлення.

Для здійснення усиновлення у Києві Вам необхідно буде звернутися до суду із відповідною заявою та зібраним пакетом документів, які необхідні для прийняття рішення судом, відвідувати судові засідання та багато іншого. Крім того, необхідно переконатися, що Ваша кандидатура підходить для того, щоб стати усиновлювачем, здійснивши попередню процедуру перевірки з урахуванням усіх встановлених вимог до особи усиновлювача.

Усиновлення з адвокатом

Здійснивши юридично грамотну підготовку до судового процесу з питань усиновлення, яке здійснюється у порядку окремого провадження, Ви зможете значно пришвидшити вирішення даного питання, заощаджуючи час та кошти.

Звернувшись до адвоката з сімейних справ щодо питання усиновлення Ви зможете одержати такий спектр юридичних послуг:

письмову чи усну консультацію з даного питання; первинну оцінку Вашої справи;

допомогу у формуванні необхідного пакету документів;

складання необхідної заяви до суду;

підготовка необхідних клопотань;

повного правового супроводу справи про усиновлення та всі інші види правничої допомоги, пов’язані з усиновленням.

Ми також гарантуємо Вам повну конфіденційність стосовно збереження всіх отриманих даних з приводу процедури усиновлення. Адвокати з питань усиновлення в Києві допоможуть Вам вирішити всі правові аспекти процедури усиновлення, які можуть виникати на практиці. За допомогою наших експертів процес усиновлення стане радісною подією, пов’язаною із появою нового члена сім`ї та позбавить Вас від усіх клопотів, що можуть виникнути у процесі проведення даної процедури.