advokat lex ua

Адвокат-медіатор в Києві

Адвокат-медіатор Кожен юрист знає, що не всякому правовому питанні місце в суді. Навпаки, в більшості випадків проблему можна залагодити в досудовому порядку, тим самим дозволивши сторонам уникнути витрат часу та коштів. Медіація – юридичний інститут, спрямований на врегулювання правових спорів через примирення сторін. За досягнення взаємної угоди відповідає вузькоспеціалізований юрист, адвокат-медіатор. В обов'язки такого адвоката входить пропозиція різних шляхів вирішення питання в стислі терміни.

Варіанти, запропоновані ним, повинні задовольняти вимоги кожної зі сторін спору. Робота медіатора носить не тільки юридичний характер. Досвідчений фахівець демонструє навички хорошого психолога, здатного зберегти комфортні або нейтральні відносини між сторонами.Медіатор сприяє опонентам в усвідомленні ними як своїх позицій, так і інтересів другої сторони.

Бесіди проводяться в строго конфіденційному порядку, завдяки чому медіатор може отримати максимум інформації від учасників спору. За результатами подібних бесід адвокат може приступити до формування стратегії, що дозволяє комфортно спілкуватися з обома сторонами і попутно приводити їх до консенсусу.


Послуги адвоката-медіатора в Києві


Медіація має на меті не тільки досягнення угоди, але також вирішення конфлікту відповідно до норм закону при поясненні учасникам спору правових підстав рішення. Конфлікт, врегульований медіатором, може прирівнюватися до укладення мирової угоди - процедурі, властивої вирішення питання в судовому порядку.
Медіація має деякі переваги:
- добровільний характер медіації – її головна відмінна риса. Зазвичай, сторони конфлікту самостійно звертаються до адвоката, бажаючи прийти до розуміння і вирішити проблему в досудовому порядку;- нейтралітет, якого дотримується медіатор, говорить про його повну неупередженості. Адвокат-медіатор зацікавлений в досудовому врегулюванні спору. Мета його роботи – примирити учасників конфлікту, без прийняття позиції на користь одного з опонентів;- диспозитивність процедури: сторони мають рівні права;- оперативність вирішення питання.

advokat medіator2Не секрет, що судовий розгляд – справа довга та тривала. Про медіацію такого не скажеш, адже цей інститут не залежить від швидкості роботи державних органів.
У яких випадках варто звернутися до медіатора?
Особливо така допомога актуальна, у випадку якщо сторони спору бажають зберегти комфортні або як мінімум робочі відносини для можливості вести подальшу співпрацю. Медіатор робить все можливе для відновлення і підтримки взаємин між співробітниками і начальством, партнерами і клієнтами і т.д.

Коли мова йде про медіацію, ні місця шаблонами! Кожне з питань вимагає індивідуального підходу, якого дотримуються співробітники Адвокатської компанії LEX.

Наші адвокати готові знайти вихід із самої неоднозначної ситуації. Ми працюємо так, щоб судовий розгляд залишалося лише крайнім способом вирішення питання.

Послуги медіатора в Адвокатській компанії LEX не мають фіксованого тарифу. Вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку в зв'язку зі специфікою процедур і неможливістю передбачити обсяг майбутньої роботи.

Незважаючи на це, ми можемо сміливо гарантувати, що звернення до адвоката окупиться в багато разів. Вам не доведеться витрачати нерви на судові тяжби, нести непередбачені витрати. Довіряючи своє питання професіоналу, ви ніколи не програєте.