advokat lex ua

ТОВ  "АК "ЛЕКС" надає послу з питань проведення процедури медіації. У даній статті ми спробуємо продемонструвати переваги медіації на взятому з нашої практики прикладі суперечки з питання оренди. Зокрема таких переваг як економія часу, цінова привавливість у порівнянні з судовими тяжбами та збереження партнерских (дружніх) відносин.

perevozТОВ "Адвокатська компанія "ЛЄКС" займається супроводом іноземних підприємців на всіх стадіях ведення останніми господарської діяльності. У данній статі освітлюються деяки питання з якими зіштовхуються іноземні підприємці при веденні діяльності на території України. Зокрема судові суперечки зі стягнення заборгованності із недобросовістних виконавців із подальшим виведенням коштів за кордон

 

Адвокат компанії  " Lex " у Києві на подолі займається комплексним вирішенням податкових спорів  та супроводом нотаріальних компаній. У найкоротші строки ми надамо кваліфіковану юридичну допомогу на всіх стадіях спору. Працюємо на результат ! 

 

 

doneck1Наш адвокат веде активне представництво інтересів переселенців з АТО. Якщо ваші права було порушено, або обмежено ви завжди можете прийти на поділ до нашого офісу. Ми надамо юридичну консультацію та запропонуємо свої послуги по представництву інтересів.

  

 

У чому різниця між адвокатом та юристом, кого вибрати адвоката або юриста в Києві. Як юрист так і адвокат представляє собою людину, що має диплом про закінчення відповідної освіти (юридичний факультет). Для юриста не передбачено ніяких уточнень щодо досвіду роботи за фахом, а ось для отримання свідоцтва на заняття адвокатською діяльністю потрібен досвід (стаж) роботи в сфері права.