advokat lex ua

Рішення податкових спорів у Києві

Від виникнення податкових спорів не застрахований жоден добросовісний платник податків. Існує величезна кількість ситуацій, що виникають між громадянином, підприємством, організацією та уповноваженою податковою інспекцією, що призводять до спору.Від виникнення податкових спорів не застрахований жоден добросовісний платник податків. podatkova Існує величезна кількість ситуацій, що виникають між громадянином, підприємством, організацією та уповноваженою податковою інспекцією, що призводять до спору.Самостійна участь у процесі часто призводить до непередбачуваних наслідків. Не володіючи достатнім обсягом знань і досвіду та їх практичного застосування на практиці, багатьом платникам податків не вдається відстояти власну позицію навіть у судовій інстанції. Щоб виключити ймовірність негативного результату в податковому спорі, рекомендуємо звернутись за професійною допомогою.
Можливі ситуації
Експерт з врегулювання податкових спорів з легкістю знаходить оптимальний вихід з будь-якої, навіть і дуже складної ситуації.В яких напрямках працює сьогодні наша компанія?
Спеціалісти адвокатської компанії «Лекс» з радістю проконсультують Вас з приводу актуальних питань податкового законодавства, щоб відкинути всі можливі сумніви щодо спору, який виник. В рамках консультації експерт оцінить перспективи подальшого розвитку спору , пояснить, якими законодавчими нормами повинен керуватися клієнт, і розкаже, як діяти далі.
Найкращі спеціалісти Києва адвокатської компанії «Лекс» займуться веденням переговорів з представниками податкової інстанції. Ми готові вести переговори максимально продуктивно, оскільки ми дивимося на складену у замовника ситуацію з точки зору діючих законодавчих норм.Оцінюючи положення та вимоги норм Податкового кодексу України, ми обгрунтовуємо позицію клієнта і застосовуємо всі можливі методи досудового врегулювання складеної конфліктної ситуації.
В рамках юридичного супроводу проведених у клієнта податкових перевірок, ми стежимо за суворим дотриманням діючих правил з боку контролюючої інстанції і не допускаємо будь-яких порушень з їх боку.
При необхідності, ми миттєво оскаржуємо дії, здійснені представником контролюючої інстанції. Розгляд подібного роду претензій відбувається у форматі адміністративного оскарження.

Податковий адвокат


Найбільш популярними на сьогодні є послуги досудового вирішення спору.Вивчивши проблему клієнта, ми використовуємо всі легальні способи її вирішення. Експерти адвокатської компанії «Лекс» направляють в податковий орган всі необхідні офіційні запити та ведуть листування від імені свого замовника. Це допомагає грамотно донести до працівників інспекції позицію клієнта, обґрунтовуючи їх точку зору відповідно до актуальних законодавчих норм і переконуючи при цьому контролюючу інстанцію в необхідності пошуку компромісного рішення.
Судове провадження
Багато хто з жителів Києва звертаються до адвокатської компанії «Лекс» для вирішенні спору в судовому порядку. Коли всі можливості з мирного врегулювання конфлікту вичерпані або упущені клієнтом, наші спеціалісти приступають до кардинальних заходів. Найкращі експерти представляють інтереси замовника у судовому органі, самостійно формують всі необхідні документи для участі у процесі. Це стосується формуванню скарг, позовів, претензій та інших необхідних документів.При виникненні такої необхідності, фахівці адвокатської компанії «Лекс» готові оскаржити у судовому порядку податкових повідомлень – рішень, в тому числі і суми надмірно нарахованих податків.
Чому звертаються до нас?
- Ми є експертами у врегулюванні податкових спорів.
- Професіональний та відповідальний підхід до вирішення проблем клієнтів допомогли нам завоювати авторитет на сучасному українському ринку.