advokat lex ua

Розірвання шлюбу, поділ майна, аліменти

За останніми даними Держкомстату майже 45% укладених шлюбів розпадаються. Варто зазначити, що майже завжди для колишніх подружніх пар це досить складний процес. Крім особистих проблем вони стикаються і з правовими проблемами, які виникають при оформленні розірвання шлюбу, поділу майна, стягненні аліментів та іншого.

rozіrvannja shljubuАналізуючи норми українського законодавства, в тому числі Сімейний кодекс України, слід визначити, що процедуру розлучення Ви можете здійснити, як у досудовому так і судовому порядку.В першому випадку Ви можете, подавши спільну заяву, звернутись до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

Проте, даний спосіб підійде, якщо обоє з подружжя згодні на розірвання шлюбу, не мають ніяких претензій стосовно розподілу спільного майна, а також не мають спільних неповнолітніх та/або малолітніх дітей.В іншому випадку одному заінтересованій особі необхідно звернутись до суду з обґрунтованою позовною заявою та необхідними додатками до суду.

Крім того, якщо між подружжям виникають інші конфліктні ситуації, які вони не можуть вирішити самостійно чи звертаючись до певних державних органів, такі спори будуть вирішуватись у судовому порядку. Саме суд вирішує спори пов'язані з поділом спільного майна подружжя, спори пов'язані з вихованням дітей, спори про усунення перешкод у спілкуванні з дітьми, позбавленні батьківських прав, стягнення аліментів та інших спірних питань шлюбно-сімейних відносин.Для цього зацікавленій особі необхідно звернутись із позовною заявою до суду.

Проте, досить часто, особі, яка не має відповідної кваліфікації буває складно скласти юридично грамотну заяву, належним чином обґрунтувати вимоги, визначити перелік та зібрати всі необхідні для подачі документи, сплатити необхідну суму судового збору, вирахувати суму аліментних зобов’язань, представляти свої інтереси у суді та інше. Допущені правові помилки можуть призвести до порушення Ваших прав та інтересів.

 

Адвокат по сімейним справам

А також тягнуть за собою втрату часу, ресурсів та зумовлюють затягування судового процесу на довготривалий період. Саме тому для того, щоб уникнути проблемних нюансів та отримати позитивний для Вас результат навіть у дуже складній ситуації, допомогти вирішити спір за допомогою медіації (шляхом примирення) чи прискорити здійснення судового процесу, представляючи Ваші інтереси в суді та діючи юридично грамотно та точно, ми пропонуємо звернутись до команди юристів та адвокатів ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС», що знаходяться за адресою: вул. Костянтинівська, 21, Подільський район м. Києва (Поділ, метро Контрактова площа), які мають великий досвід у вирішенні шлюбно-сімейних спорів.

Адвокати на Подолі нададуть Вам консультацію з сімейного права та допоможуть Вам у складанні позовних заяв: про розірвання шлюбу, про стягнення аліментів, про поділ майна та інших.Саме команда досвідчених юристів та адвокатів м. Києва, застосовуючи свої знання, навички та досвід зможуть вирішити Вашу справу, аналізуючи кожну індивідуально, через призму чинних норм законодавства.

Наші юристи та адвокати допоможуть прийняти правильні рішення для захисту Ваших прав та інтересів та представляти Ваші інтереси на всіх етапах.З повагою, юристи та адвокати з сімейного права ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС»