advokat lex ua

Житлові спори 

Житлові спори являються одними із поширених видів спорів у правовій діяльності. Дані спори є досить складними та часто суперечливими. spori zhile Складність конфліктних ситуацій, що виникають у сфері житлових правовідносин полягає у недосконалому та застарілому житловому законодавстві, що діє ще з радянських часів, а також великій кількості підзаконних актів, які часто суперечать один одному.

Саме тому простому громадянину досить складно розібратися у правовому регулюванні відносин пов’язаних із житловими спорами. А конфліктні ситуації, що виникають у сфері житлових відносин породжують суперечки щодо неоднакового розуміння та застосування тих чи інших норм.

Житлові спори являються одними із поширених видів спорів у правовій діяльності. Дані спори є досить складними та часто суперечливими. Складність конфліктних ситуацій, що виникають у сфері житлових правовідносин полягає у недосконалому та застарілому житловому законодавстві, що діє ще з радянських часів, а також великій кількості підзаконних актів, які часто суперечать один одному.

Саме тому простому громадянину досить складно розібратися у правовому регулюванні відносин пов’язаних із житловими спорами. А конфліктні ситуації, що виникають у сфері житлових відносин породжують суперечки щодо неоднакового розуміння та застосування тих чи інших норм.

Житлові спори за своєю правовою природою являються такими, що порушують права користування, володіння та розпорядження житлом, а також інші суміжні права, пов’язані із правом на житло, яке являється базовим, конституційним правом громадян.

У практичній діяльності найчастіше виникають суперечки пов’язані із:

вселенням та виселенням;

пов’язані з приватизацією житлового приміщення;

затопленням квартири;

зняття з реєстраційного обліку, спори щодо розірвання договору оренди, купівлі-продажу;

переведення приміщення з житлового фонду в нежитловий або узаконення перепланування;

суперечки про усунення перешкод у користуванні майном;

суперечки щодо розподілу житла;

питання, пов’язані з оплатою житлово-комунальних послуг та інші.

Спори житлових правовідносин

Житлові спори можуть вирішуватися у досудовому та судовому порядках.

Для того, щоб вирішити будь-який спір із позитивним результатом для себе та з мінімальними затратами часу та коштів найкращим варіантом для Вас буде звернутися до кваліфікованого адвоката з житлових питань ТОВ «АК «ЛЕКС».

Наші досвідчені адвокати з житлових суперечок здійснять професійну правничу оцінку перспектив Вашої справи, враховуючи у кожному випадку індивідуальні нюанси та перспективи кожної справи.

Адвокатська компанія «ЛЕКС» пропонує послуги адвоката-медіатора, який прикладе максимум зусиль для того, щоб мирним шляхом, у досудовому порядку вирішити всі конфліктні ситуації, намагаючись уникнути вирішення того чи іншого питання у судовому порядку.У випадку якщо немає шансів вирішити даний спір у досудовому порядку наші адвокати із житлових питань, юридично грамотно та з індивідуальним підходом до Вашої справи докладуть максимальних зусиль для перемоги у суді та захисту Ваших прав та інтересів.

Команда наших адвокатів у житлових спорах, які протягом років накопичили знання та навички, які необхідні для вирішення такого роду справ, нададуть весь спектр правових послуг пов’язаних із супроводом судового розгляду справи та виконанням рішення суду за допомогою органів виконавчої влади.

Звертаючись за допомогою до нашої компанії, Ви зможете одержати такий спектр послуг у сфері житлових правовідносин: консультації; представництво у судах всіх інстанцій; підготовка різного роду процесуальних документів, допомога із зверненням судового рішення до виконання.

Ставши клієнтом нашої компанії Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану правничу допомогу, індивідуальний підхід до вирішення справи, справедливі умови співпраці та оптимальну цінову політику на правничу допомогу у сфері житлових правовідносин.