advokat lex ua

Адвокат

Адвокат - це особа яка надає кваліфіковану юридичну допомогу фізичним і юридичним особи, в тому числі щодо захисту їх прав в суді.Адвокат - це особа яка надає кваліфіковану юридичну допомогу фізичним і юридичним особи, в тому числі щодо захисту їх прав в суді.Адвокат - це юрист володіє статусом адвоката з певними правами і відповідними повноваженнями.

Наші співробітники закінчили престижні навчальні заклади України, такі як Національний авіаційний університет, Навчально-науковий Юридичний інститут; Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі.Ми завжди готові прийти до Вас на допомогу у вирішенні юридичних питань будь-якої складності.

Наші адвокати, юристи завжди відносяться до всіх справ з великою відповідальністю. Юристи «Адвокатської компанії LEX» постійно підтримують контакт з клієнтами, інформуючи їх про хід справ. Всю надану інформацію кожен співробітник тримає в таємниці, так як ми піклуємося про конфіденційність наших клієнтів. Спокій і впевненість в наших юристах для клієнтів дуже важлива.«Адвокатська компанія LEX» надає такі послуги:

Адвокат, медіатор, участь адвоката в суді, житлові спори, розділ майна, розірвання шлюбу, суперечки по аліментах, питання по усиновленню, майнові суперечки, господарські спори, стягнення заборгованостей, суперечки з оренди (суборенди), складання позовів і скарг, кредитні суперечки, спори з банками, страхові випадки, юридичний захист при ДТП, реєстрація організацій, фондів, СПД/ФОП.

З цінами на наші послуги Ви можете ознайомитись в Прайсі.

Адвокати, помічники адвокатів, юристи:

Advokat

Скрипський Валерій Романович

- Адвокат, керуючий партнер ТОВ «Адвокатська Компанія« LEX », медіатор.

Вищу юридичну освіту здобув в Університеті «Україна» за спеціальністю правознавство. Також закінчив Інститут муніципального менеджменту та бізнесу за спеціальністю економіст.

Перший заступник Голови Громадської ради при державній Подільській районній адміністрації в м Києві.Член Громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Згідно Рішення Подільської районної в м. Києві ради № 875 від 28.10.2010 нагороджений званням Почесний громадянин Подолу.

 

advokat dmitriyМарченко Дмитро Петрович

- Адвокат, керуючий партнер ТОВ «Адвокатська Компанія« LEX », медіатор. Вищу юридичну освіту здобув у Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство.

Трудова діяльність (стаж):

2003-2004 - помічник прокурора Подільського району м. Києва;

2004-2009 - старший слідчий прокуратури Подільського району м. Києва;

2009-2010 - прокурор відділу прокуратури м. Києва;

2010-2014 - старший прокурор відділу Генеральної прокуратури України;

2014-2015 - заступник начальника відділу Генеральної прокуратури України;

2015-2016 - заступник прокурора Волинської області. Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» III ступеня.

 

jurist Marina aРозводовська Марина Анатоліївна

- Помічник адвоката. Вищу юридичну освіту отримала в Національному авіаційному університеті за спеціальністю правознавство (кафедра господарського права та процесу).

Трудова діяльність (стаж):

2013 - Відділ Державної міграційної служби України;

2014 року - Солом'янський районний суд м. Києва;

2015-2016 - Господарський суд Київської області.

 

Jurist TanyМалій Тетяна Русланівна

- Помічник адвоката. Вищу юридичну освіту отримала в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за спеціальністю правознавство (кафедра цивільного та земельного права) та Академії адвакатури України (факультет міжнародного права)

Трудова діяльність (стаж):

2012 -  Американська асоціація юрістів. Ініціатива з верховенства права (ABA ROLI);

2013-2014 - Юрист ТОВ «Завод Паковань «РОТЕКС»;

2014-2018 - Юрист на Підприємстві «Головний Центр професійної, медичної та соціальної реабілітації інвалідів» Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

 
 

Vajlova

Вайлова Олена Володимирівна

- Бухгалтер ТОВ «Адвокатська Компанія« LEX».