advokat lex ua

Апеляційна та касаційна скарги

Одними з основоположних правових гарантій реалізації українського судочинства являється можливість оскаржити рішення суду apelyaciya kasaciya першої інстанції в апеляційному та касаційному порядках.

Забезпечення реалізації даної гарантії є надзвичайно важливою для правової держави і це закономірно, оскільки досить часто рішення судів першої інстанції приймаються із порушенням норм матеріального та процесуального права і тому досить важливим аспектом є зуміти захистити права сторін та інших зацікавлених осіб.

Для того, щоб оскаржити рішення, ухвали прийняті судом першої інстанції в апеляційному чи касаційному порядках необхідно звернутися із процесуальними документами – апеляційною та касаційною скаргами відповідно.

При написанні даних процесуальних документів варто звертати увагу на основні правові вимоги, зокрема, такі як дотримання форми та змісту скарги, строк оскарження, порядок подання скарги, сплата судового збору, оскільки навіть найменше порушення може призвести до повернення скарги для виправлення недоліків або ж залишення її без руху, що в будь-якому разі не є позитивними для Вас обставинами.

Для того, щоб не хвилюватись за долю поданої апеляційної чи касаційної скарг та витрачати дорогоцінний час, Адвокатська компанія «ЛЕКС» пропонує Вам послуги з написання будь-яких процесуальних документів на стадії апеляційного та касаційного розгляду справ. До них відносяться:

апеляційні скарги;

касаційні скарги;

відзиви на апеляційну чи касаційну скарги;

різного роду клопотання, пояснення та інші процесуальні документи.

Написання апеляційних та касаційних скарг є важливою частиною роботи наших адвокатів.

Написання апеляційних та касаційних скарг

Оскільки, здійснення ґрунтовної підготовки та складання юридично грамотних процесуальних документів, вміле представлення фактів та посилання на необхідні норми законодавства суттєво наближає до перемоги у справі.

Наші адвокати завжди відповідально ставляться до написання процесуальних документів, зокрема, проводять детальне вивчення матеріалів справи, ретельно вивчають всі обставини справи, розробляють спільно з клієнтом правову позицію майбутньої скарги, ґрунтовно вивчають судову практику та чинні норми законодавства і тільки тоді розпочинають написання апеляційної чи касаційної скарг.

Після написання скарги формують декілька пакетів документів із відповідними додатками та направляють їх до суду. Важливими нюансами являються також розрахунки та сплата судового збору, які наші спеціалісти з легкістю розрахують та сплатять за Вас.

У нас також можна замовити послуги процесуального представництва адвоката у судах апеляційної та касаційної інстанціях.

Пам’ятайте, що залучення компетентного та досвідченого адвоката для представництва у суді – це ще один крок до виграшу справи. ТОВ «Адвокатська компанія «ЛЕКС» знаходиться за адресою: вул. Костянтинівська, 21 у Подільському районі м. Києва (Поділ, станція метро Контрактова площа). Ми гарантуємо Вам надання кваліфікованих, якісних юридичних послуг з написання апеляційних та касаційних скарг та інших процесуальних документів.

Досвідчені адвокати на Подолі працюють, на перший погляд, з безнадійними справами і як показує досвід та щоденна практика виграють навіть найскладніші справи. У нас працюють досвідчені, надійні, енергійні та відповідальні адвокати, які прикладуть максимум зусиль для Вашої перемоги у суді будь-якої інстанції.