advokat lex ua

Майнові спори

Відповідно до чинного законодавства України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні. majnovі spori Але все частіше в житті громадян почали з’являтися ті, для яких право власності інших осіб не має ніякого значення, вони думають тільки про себе та про свої амбіції, а тому стали чинити замах на чуже, на те, що їм по праву не належить.

Так, постійно виникають майнові спори пов'язані з:

1) доказуванням права на майно;

2) поділ майна;

3) витребуванням майна з чужого незаконного володіння;

4) використання майна;

5) усунення перешкод в користуванні майном;

6) визнання договорів недійсними та інші.

Отже, як правило, майнові спори виникають на ґрунті розгляду прав власності на майно: володіння, користування і розпорядження майном і виходять з майнових відносин між фізичними або юридичними особами. Камінь спотикання все той же - права на майно. Як би там не було, яким би не виявився у вас майновий спір – в будь-якому випадку допомога професійного юриста та адвоката в Києві на Подолі, який спеціалізується у майнових правовідносинах, буде необхідною. І справа навіть не в тому, що наші юристи із майнових правовідносин володіють свіжою інформацією в області законів і теорії. 

Адвокат майнового спору

Навіть подати позов до суду вже непросте завдання, з яким непрофесіонал може просто не впоратися. При виникненні майнових спорів у громадян першим чином виникає ряд наступних запитань, зокрема:

відразу звернутися до суду або спробувати вирішити спір мирним шляхом;

чи обов’язково вирішити майновий спір в інших органах влади, окрім суду;

якщо обов'язково звертатися в суд то саме в який;

чи потрібно платити кошти за розгляд справи, якщо так, то в якій сумі.

І це невичерпний перелік питань, які невблаганно виникають перед тими хто зіштовхується з майновими спорами.Уже з перерахованого вище відразу зрозуміло, що подібного роду справи обов'язково вимагають присутності адвокатів та юристів в Києві на Подолі, адже саме наші спеціалісти досвідчені правозахисники в таких питаннях.

Адже при вирішенні майнових спорів буде занадто багато «підводних каменів» з якими вам допоможуть впоратися саме наші фахівці, які працюють в Адвокатській компанії «Лекс», яка знаходиться в Києві на Подолі.Важко спрогнозувати, який саме майновий спір виник саме у вас, але одне ясно точно: в хитросплетіннях законодавства України знайти індивідуальну стежку до його вирішення набагато простіше досвідченому і кваліфікованому юристу з багатолітнім досвідом роботи у майнових правовідносинах.

Наші юристи та адвокати ТОВ «Адвокатська компанія «Лекс» в Києві на Подолі розроблять під кожний майновий спір індивідуальну, послідовну схему дій, адже в практиці наших адвокатів та юристів чимала кількість виграшних справ у сфері майнових відносин, вони супроводжують майновий спір від початку до завершення.