advokat lex ua

Податкові спори та нотаріуси Києв

Адвокат компанії  " Lex " у Києві на подолі займається комплексним вирішенням податкових спорів  та супроводом нотаріальних компаній. У найкоротші строки ми надамо кваліфіковану юридичну допомогу на всіх стадіях спору. Працюємо на результат !

У березні 2018 року до адвокатської компанії «LEX» звернулася приватний нотаріус київського міського нотаріального округу (надалі замовник). Замовник розповів нам, що працює нотаріусом вже понад 10 років, та з таким тиском з боку податкової зіштовхнувся вперше.spori notarius

Сутність справи складалася в тому, що замовнику було нараховане штрафні санкції на загальну суму 93176,50 грн. за не своєчасні виплати податків по нарахуванню заробітної плати, Замовник звернувся до Окружного адміністративного суду з метою оскарження штрафу на, що суд постановив відмовити в позові повністю, за недостатністю доказової бази по справі.

Дослідивши надані замовником матеріали нами було  зроблено висновку проте, що стратегія обрана у першій інстанції була, загалом, правильною але потребує додаткового опрацювання. Таким чином нашою командою почалася підготовка подання позовної заяви до апеляційної інстанції з формулюванням «неповне з’ясування судом обставин справи».

Нотаріальні спори

Центральним аргументом за яким нашими юристами було побудовано справу що при первинному обшуку перевіряючим органам було надано усі первинні документи, що декларують витрати приватного нотаріуса, які підтверджують, що усі нарахування які приводились замовником відповідали податковому законодавству України де не зазначено вимоги для само зайнятої особи, яка займається професійною незалежною діяльністю – приватного нотаріуса на проведення обчислення суми єдиного внеску з середньомісячного чистого доходу, вирахуваного шляхом ділення річного чистого доходу на 12 місяців.

Результат спору з ДФС

Після витребування нашим адвокатом первинних документів у якості необхідних доказової бази, а також більш чіткого формулювання позовних вимог. Київський апеляційний адміністративний суд міста Києва врахував додані у апеляційній заяві докази та погодившись з позицією позивача стосовно розбіжностей первинних документів з висновками зробленими ДФС України прийняв рішення задовольнити скаргу позивача у повному обсязі та скасувати штраф. Таким чином з допомогою юристів адвокатської компанії із замовника було знято штрафні санкції у розмірі 93176,50 грн. та компенсовано судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань ДФС України.