advokat lex ua

Кваліфіковані адвокати і юристи в Києві

У житті практично кожного з нас трапляється так, що без допомоги грамотного фахівця в галузі права не обійтися - правова допомога може знадобитися в найнесподіваніший момент. При виникненні спірних ситуацій не слід сподіватися на випадок або на власні сили.

Звернення до грамотного фахівця - найрозумніше рішення. На щастя, advokat abo juris Київ багатий на справжніх професіоналів юридичної галузі. Однак, перш ніж звертатися до них варто усвідомити істотну різницю між адвокатом і юристом. Багато хто помилково вважає, що ніякої різниці немає і зовсім.

Юрист або адвокат: хто ж ховається за цим визначенням?

Як юрист так і адвокат представляє собою людину, що має диплом про закінчення відповідної освіти (юридичний факультет). Для юриста не передбачено ніяких уточнень щодо досвіду роботи за фахом, а ось для отримання свідоцтва на заняття адвокатською діяльністю потрібен досвід (стаж) роботи в сфері права.

Адвокат - це той же юрист, який не тільки мати вищу юридичну освіту, але і накопичив значний досвід (стаж) професійної діяльності (як мінімум кілька (від 2 років) і має свідоцтво адвоката України. Крім того, потрібно отримати адвокатську ступінь, здавши досить складні іспити, і добротний послужний список - при його відсутності жодна адвокатська контора не сприйме кандидата всерйоз. Разом з тим, бувають випадки, коли в призначенні на посаду відмовляють навіть при дотриманні всіх перерахованих вище умов.

Як бачите, різниця між означеними фахівцями в галузі юриспруденції не так велика. Причому ми вказали розбіжності тільки в питаннях освіти і стажу. Тепер саме час поговорити про відповідальність, адже саме вона розводить адвокатську і загальну юридичну діяльність по різних полюсах.

Звертаючись до юриста, слід розуміти, що він має право представляти інтереси в судовому процесі (цивільний, адміністративний, господарський) за дорученням, крім як в кримінальному провадженні, на відміну від адвоката, де його присутність в деяких випадках, на певному етапі кримінального провадження є обов'язковим .

Юрист-представник, представник адвокатури завжди зацікавлені на успіх. Програне справа - незмивна пляма, як на його репутації, так і на репутації компанії. З цієї причини грамотний адвокат або ж це буде юрист зроблять все можливе, щоб справа була виграна.

Юридична консультація в Києві

Київ - місто, де знайти досвідченого фахівця юридичної галузі не складе труднощів. Наша компанія пропонує вам послуги досвідчених і заслужених професіоналів своєї справи - Феміда завжди знаходиться на їхньому боці. Спектр послуг, які ми надаємо широкий - від консультацій з різних правових питань до надання захисту в суді. Ознайомитися з повним переліком послуг ви можете у відповідному розділі нашого сайту.